Milák Kristóf 100 pillangó

Szabó Szebasztián végül nem indult el ebben a számban. FÉRFI 100 MÉTER PILLANGÓ 1.

Cesar Augusto Cielo Filho Nadador Brasileiro Campeao Olimpico Dos 50 Metros Livre Nos Jogos Olimpicos De Pequim Em 2008 Onde Tambem Conquistou Uma Medalha De

1 day agoGöbölyös András 20220623.

. Helyen bejutott az elődöntőbe 50 méter gyorson. Glasgow-ban már a saját távján 200 pillangó Európa-bajnok lett és sokan a tokiói olimpián is a legfényesebb érmet várják tőle20190503. Az előfutam és az elődöntő alátámasztotta hogy nincs.

A magyar versenyző éremesélyeit tovább javította. Duna Aréna Milák Kristóf pillangó úszás vizes világbajnokság. 18 hours agoVizes vb.

17 hours agoMilák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón ma 1852 Forrás. 2 days agoMilák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó elődöntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. 18 hours agoFérfi 100 méter pillangó világbajnok.

A 22 éves magyar versenyző aki kedden 200 méteren világcsúccsal védte meg címét 5014 másodperces idővel csapott célba. Milák Kristófbudapesti vizes világbajnokságaranyérem100 méter pillangó. Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Mutatjuk Milák újabb aranyúszását úgy repült mint a pillangó. 17 hours agoA 2017. 13 hours agoMilák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

17 hours agoMiután kedden győzött férfi 200 méter pillangón Milák Kristóf pénteken a 100 méteres pillangóúszásban is aranyérmet nyert a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon számolt be az MTI. 17 hours agoMilák Kristóf 100 méter pillangón is aranyérmes lett. Magyar férfi úszó 1994-ben tudott duplázni utoljára.

évi budapesti világbajnokságon mindenkit meglepve 100 méteres pillangóúszásban a dobogó második fokára érkezett be Milák Kristóf. Szabó Szebasztián végül nem indult el ebben a számban. A hatalomtól független szerkesztőségek száma folyamatosan csökken a még létezők pedig napról napra erősödő ellenszélben próbálnak talpon maradni.

A 200 m pillangón világcsúccsal elért vb-cím után péntek este ismét Milák Kristófra szegeződött a Duna Aréna és a világ szeme. Ezt még gyakorolni kell öt éve nem úsztunk együtt nekem különben is nehéz évem volt majd az Eb. Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Még senki sem szólt hozzá. Szabó Szebasztián végül nem indult el ebben a számban. Illyés Tibor MTI A 22 éves magyar versenyző aki kedden 200 méteren világcsúccsal védte meg címét 5014 másodperces idővel csapott célba.

Mizunuma Naoki Japán 5094 3Joshua Liendo Edwards Kanada 5097. Milák 5014-gyel ért be elsőként a célba. A mai győzelmével saját harmadik a magyar úszósport történetének pedig 34.

A 22 éves úszóklasszis ezúttal a 100 méter pillangó döntőjében lépett rajtkőre. 2017-ben 17 évesen a Duna Arénában ezen a távon másodikként ért célba berobbanva a felnőtt. 2 days agoMilák Kristóf világcsúccsal védte meg vb-címét 200 m pillangón Fotó.

Milák Kristóf 5014 másodperc. 200 m női hát. Ez volt a vizes sportágak századik világbajnoki érme.

A 22 éves magyar versenyző - aki kedden 200 méteren világcsúccsal védte meg címét - 5014. Kaylee McKeown ausztrál 20508 perc 2. Milák Kristóf újabb aranyérmet nyertFotó.

Milák Kristóf 5014 2. 17 hours agoMilák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón. 100 m férfi pillangó.

Milák önmaga harmadik a magyar úszósport történetének 34. Csak nem az egyik oligarcha áll ott Orbán Viktor mellett. Naoki Mizunuma japán 5094 3.

Nagymedencés világbajnoki aranyát szerezte. Hamilton menjen inkább a divatszakmába állítja a korábbi. A 22 éves magyar versenyző - aki kedden 200 méteren fantasztikus világcsúccsal védte meg címét - 5014 másodperces idővel csapott célba megszerezve ezzel önmaga és a magyar küldöttség második érmét.

A HVG-ben kitartunk nem. 23 hours agoFőleg a fordulóra kell figyelni mondta Virth Balázs a 100 méter pillangó döntője előtt. Joshua Liendo Edwards Kanada 5097.

Mizunoma Naoki Japán 5094. 18 hours agoMilák Kristóf aranyérmes lett 100 méter pillangón a vizes világbajnokságon. Negyedik lett Szabó Szebasztián.

Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón is. Milák bejelentkezett a 100 pillangó aranyérmére is Fotó. Ronaldo is követheti Manét a Bayernbe.

Csudai Sándor - Origo. MTI sport ország-világ úszás Milák Kristóf. Péntek délután Szabó Szebasztián 50 gyors Milák Kristóf 100 pillangó Molnár Dóra és Burián Katalin.

Molnár Dóra a hetedik Burián Katalin a kilencedik idővel bejutott az elődöntőbe 200 méter háton. Legyen Ön az első. 1 day agoMilák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó döntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

17 hours agoMilák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Sport ország-világ úszás Milák Kristóf. A kedden a 200 pillangón elért győzelme után pénteken százon is aranyérmes lett Milák Kristóf a Duna Arénában rendezett úszó-világbajnokságon.

Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. 2 days agoMilák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó elődöntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Milák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó elődöntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Milák Kristóf a legjobb idővel 5014 másodperccel jutott be a 100 méteres pillangóúszás döntőjébe a budapesti világbajnokságon. Milák Kristóf 5014 mp 2.

4 hours agofÉrfi 100 mÉter pillangÓ Caeleb Dressel visszalépése miatt a legnagyobb esélyesként vágott neki a 100 méter pillangó fináléjának Milák Kristóf aki nagyszerűen kezdett a négyes pályán ötven méternél elsőként fordult s végül 5014-es idővel a második Mizunuma Naokira nyolc tizedet verve közel egy testhossz. A 22 éves olimpiai bajnok Milák kedden világcsúccsal védte meg címét 200 méter pillangón és ezen a távon is ott van az esélyesek. Csütörtök este a 100 méteres pillangóúszásban olimpiai ezüstérmes Milák Kristóf a legjobb idővel nyerte a versenyszám középfutamát a hazai rendezésű vizes-világbajnokságon ezzel bejutott a péntek esti fináléba.

Farkas Bazsi 2022-06-24 185243 Második vb-aranya ez a klasszisnak. Milák Kristóf a 100 pillangó fináléjában a délutáni úszóprogram élőben. Nyolcadik napjához érkeztünk a budapesti vizes világbajnokságnak.

1 day agoHolló Balázs Milák Kristóf Németh Nándor Márton Richárd Galéria. Joshua Liendo Edwards kanadai 5097. Bodnár Patrícia Index Némethet kivéve nem voltak különösen boldogok a váltó tagjai.

18 hours agoMilák Kristóf második aranyérmét szerezte a budapesti vizes világbajnokságon. Szabó Szebasztián a 12. 2 days agoMilák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó elődöntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

A 22 éves olimpiai bajnok Milák kedden világcsúccsal védte meg címét 200 méter pillangón és a rövidebb a távon is ott van a favoritok között. Milák Kristóf úszás sport. A fináléba a legjobb.

16 hours agoMilák Kristóf verhetetlen pillangón immár háromszoros világbajnok - Ezúttal nem kellett világcsúcs az aranyhoz. Molnár Dóra a hetedik Burián Katalin a nyolcadik idővel bejutott a.